aboutus

Henan Tianfon New Energy Tech. Co., Ltd

Henan Tianfon New Energy Tech. Co., Ltd Henan Tianfon New Energy Tech. Co., Ltd Henan Tianfon New Energy Tech. Co., Ltd Henan Tianfon New Energy Tech. Co., Ltd Henan Tianfon New Energy Tech. Co., Ltd
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: تیانفون
تعداد کارمندان: 100~150
فروش سالانه: 1500000-3000000
سال تاسیس: 2016
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
دربارهی ما
-01-
معرفی

به عنوان یک عضو Tianfon سبز مجمع گروه، هنان Tianfon انرژی جدید انجمن. شرکت با مسئولیت محدود به طور عمده در سیستم نصب و راه اندازی خورشیدی عکس ولتاژ و لوازم جانبی مرتبط با آن مشغول است. با ایجاد یک سازنده مشهور و یکپارچه ساز در منطقه سیستم نصب و راه اندازی عکس-ولتاژ و عکس حرارتی در داخل کشور ، ما یک تیم مدیریتی با کیفیت و کارآمد داریم که در بازار تمرکز دارد. ، تحقیق و توسعه ، طراحی ، تولید ، نصب و راه اندازی مهندسی برای انواع مختلف سیستم نصب.

در حال حاضر ، ما حدود 100 کارمند داریم و درآمد فروش سالانه بیش از 300 میلیون RMB است. این مقیاس رتبه پنجم را در صنعت داخلی دارد.

پایه تولید در شهر شینشیانگ ، استان هنان واقع شده است. با 26 خط مختلف از تولید سازه های فلزی ، ظرفیت سالانه می تواند تا 2000 مگاوات برسد. به منظور حفظ فن آوری پیشرو در این زمینه ، ما به طور فعال فناوری پیشرفته خارجی را معرفی کرده بودیم ، ابتدا در جذب ، سپس دوباره نوآوری می کردیم. همچنین شرکت ما از نزدیک با بخش طراحی شرکت های بزرگ سرمایه گذاری در زمینه ساخت نیرو ، انستیتوهای طراحی و موسسات تحقیق و توسعه همکاری نزدیک دارد.

شرکت ما همیشه به مفهوم همکاری وفادار پیروی می کند. ما با بهترین خدمات به مشتریان محترم در سراسر دنیا کمک خواهیم کرد. رضایت شما پیگیری نهایی ما است.

-02-
تاریخ

2014:

جایزه "شرکت برش جدید لبه صنعت PV چین"

جایزه "ارائه دهنده خدمات عالی ایستگاه برق چین PV"

2015:

"بالای 20 شرکت سیستم نصب خورشیدی چینی

جایزه "ارائه دهنده خدمات عالی ایستگاه برق چین PV"

2016:

"به عنوان معاون مدیر" اتحاد فتوولتائیك توزیع شده بام چین "منصوب شد

2017:

"پیشرو در 100 شرکت انرژی تجدید پذیر برتر چین"

2018:

"بالای 20 شرکت سیستم نصب خورشیدی چین"

ادامه دارد...

-03-
سرویس

خدمات ما

مشاوره رایگان پیش فروش

ما 12 ساعت پاسخ سریع پیش فروش و مشاوره رایگان ارائه می دهیم. هر نوع پشتیبانی فنی برای مشتریان ما در دسترس است.

ساخت نمونه رایگان

تست و آزمایش نمونه رایگان در دسترس است. کارخانه خود ما در استان شینشیانگ هنان واقع شده است. ما می توانستیم نمونه را به صورت رایگان تهیه کنیم ، اما حمل و نقل توسط مشتریان امکان پذیر است.

تحویل سریع

سفارش شما توسط ما ارائه می شود ، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا سریعاً تحویل همه شما شود.

سیستم کنترل کیفیت دقیق

اتخاذ تجهیزات پیشرفته ، راه اندازی یک سیستم کنترل کیفیت کامل و دقیق ، که کیفیت عالی محصولات ما را تضمین می کند.

خدمات پس از فروش

اگر هر مشتری شکایتی با کیفیت داشته باشد ، ما آن را به تیم خدمات ما ارسال می کنیم. آنها مستقیماً به مدیر کارخانه ما گزارش می دهند. معمولاً طی 24 ساعت جلسه ای با بخش های تولید ، خرید و بسته بندی برگزار خواهیم کرد و در 48 ساعت با بازخورد و راه حل پاسخ خواهیم داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم نصب خورشیدی ، لطفا در تماس با ما دریغ نکنید! ما از سوالات شما به ایمیل ما استقبال می کنیم: info@cntfsolar.com و مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم.

-04-
تیم ما

تیم Tianfon از شما استقبال می کند!

Tianfon انرژی جدید به ارمغان می آورد مربوطه استعداد بالا حرفه ای و فن آوری با هم برای یک تیم حرفه ای مجرب. در حال حاضر گروه تحقیق و توسعه ، QC ، گروه خدمات پس از فروش ، گروه تولید و نمایندگی فروش به عنوان گسترش تجارت ما ، از دوستان بیشتری استقبال می کنیم.

     

اطلاعات تماس